Jun 19th تهیه درگاه ssl

درود خدمت تمامی همراهان عزیز شیراز طرح   شیراز طرح به درگاه اس اس ال مجهز شد از این پس میتوانید با امنیت بیشتری از شیراز طرح خرید کنیدبا توجه به اینکه یکی از ملاک های اصلی شیراز طرح برای کار ... بیشتر »

May 1st اخطار به کاربران

با سلامبا توجه به مشکلاتی که اخیرا بین شیراز طرح و برخی کاربران پیش آمده که تماما یا به مسدود سازی سرویس آنها منجر شده ویا برایشان جریمه درنظر گرفته شده است تصمیم گرفتیم که این پیام را به اشتراک ... بیشتر »

Apr 29th تغییر در کل قیمت های سایت

با سلام
درپی درخواست اکثر مشتریان وبررسی های لازم قیمت های تمام سرویس های شیراز طرح تغییر کرد همچنین صفحه تعرفه قیمت ها در سایت قرار گرفت 

Jan 24th تغییر لوگو شیراز طرح

با سلام پیرو تغییراتی که در ظاهر سایت صورت گرت تصمیم گرفتیم که درکنار این تغییرات یک تغییر اساسی دیگر به شیراز طرح بدهیم وآن تغییر لوگو تیم بود لوگو جدید از کیفیت گرافیکی بالایی برخوردار است که ... بیشتر »

Jan 20th تغییر در قیمت سرویس های هاستینگ

با سلام خدمت شما همراهان عزیز شیراز طرحامروز تغییری کلی در قیمت سرویس های هاست ونمایندگی اعمال گشت که توضیح ودلیل این تغییرات را در ادامه خواهیم گفتروند تغییر قیمت ها به این صورت است که قیمت ... بیشتر »

Jan 9th تسلیت

با سلامخبری ناگوار برای شما عزیزانامروز یکی از کارشناسان شیراز طرح در تصادف رانندگی درگذشت ای حادثه ناگوار همه اعضارا سوگوار کرده است از طرف تمام اعضای تیم به خانواده سرکار خانم ... بیشتر »

Jan 7th سامانه پیامکی شیراز طرح

با سلامخدمتی نو از تیم شیراز طرح جهت رفاه حال مشتریان عزیزشاید برای شما هم پیش آمده باشد که تیکت به شیراز طرح ارسال کنید و برای دریافت جواب آن مرتب پنل خود را چک کنید اینکار باعث کلافه شدن شما ... بیشتر »

Jan 5th مشکل بخش کاربری

با سلام دوستان عزیز که در دو روز گذشته وارد بخش کاربری شدند با ارور مواجه شدند که این بخش در حال تعمیر است دوستان عزیز شیراز طرح ما به فکر امنیت محصولات شما هستیم وبا توجه به اینکه شیراز طرح از ... بیشتر »

Dec 19th کشف باگ sql در جوملا

2 روز است که یک هشدار امنیتی با سطح بالا یرای تمامی نسخه های جوملااعلام شده است برای جوملا 3 به بالا تنها کافی است از قسمت مدیریت اقدام به بروز رسانی جوملا نمایید اما برای نسخه های قدیمی ... بیشتر »

Nov 15th محصول هاست رایگان شیراز طرح

با سلام خدمت کاربران عزیز  پس از درخواست های متعددکاربران برای ارائه هاست رایگان تصمیم گرفتیم که پلان های هاست رایگان برای مشتریان آماده سازی کنیم این پلان ها هم اکنون در لسیت سرویس های ما ... بیشتر »